Wypadek w Orzeszu – kierowca przetransportowany śmigłowcem do szpitala

Do wypadku drogowego doszło dzisiaj około godziny 10:15 w Orzeszu na ulicy Św. Wawrzyńca. Kierujący mazdą stracił panowanie nad pojazdem, wypadł z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 18-latek został śmigłowcem przetransportowany do szpitala. Ze wstępnych ustaleń mikołowskiej drogówki wynika, że kierujący mazdą, na łuku drogi utracił panowanie nad pojazdem, zjechał z jezdni i uderzył w przydrożne drzewo. 18-letni mieszkaniec Łazisk Górnych z obrażeniami został przetransportowany śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego do szpitala. Policjanci wyjaśniają dokładne przyczyny i okoliczności tego zdarzenia.

wypadek w Orzeszu

Wypadek w Orzeszu

źródło: policja.gov.pl

Popularne

Komentarze (3) “Wypadek w Orzeszu – kierowca przetransportowany śmigłowcem do szpitala

  1. Mam nadzieję,że chłopak przeżyje,tym bardziej ,że jest to kolega mojego syna.Niestety młody wiek i brawura,nie idą ze sobą w parze.Droga którą jechał,jest bardzo niebezpieczna i często właśnie na niej dochodzi do groźnych wypadków i to takich ze skutkiem śmiertelnym.Oby jego młody organizm się jakoś wybronił .Tak na marginesie,to po tylu wypadkach ,jakie tam miały miejsce,warto było by podjąć jakiejś kontrolę nad tym odcinkiem drogi …Lepsze oświetlenie,ograniczenie prędkości,może radar?:(Trzymam kciuki za młodego chłopaka,który z pewnością przecenił swoje umiejętności jako kierowca.

  2. Mlody wiek zatem prawo jazdy zrobil w ostatnim czasie. Brak wyobraźni i brawura mlodych ludzi niestety jest glowna przyczyna i doprowadza do takich sytuacji. Zycze zeby wrocil do zdrowia i nauczyl sie racjonalnego myslenia po tym ciezkim doswiadczeniu
    Szczęście nie zabil rodziny z dziećmi prawidlowo jadących z naprzeciwka:-(

  3. Czasami jeden młodzieńczy wybryk, chwila w której da się ponieść może zakończyć się bardzo źle. Mam nadzieje, że wyciągnie wnioski z tej ciężkiej lekcji na przyszłość. Życzę mu powrotu do zdrowia!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *