Mieszkaniec Łazisk Górnych ugryzł policjanta

20-letni mieszkaniec Łazisk Górnych w trakcie przeszukania chcąc zatrzeć ślady przestępstwa ugryzł policjanta w palec lewej dłoni.

Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem podczas patrolu jednego z osiedli mieszkaniowych na terenie Łazisk Górnych. Mężczyzna na widok policji dodał gazu i wjechał w jeden z miejscowych parkingów. To wzbudziło czujność stróżów prawa, którzy natychmiast podjęli czynności związane z legitymowaniem osób znajdujących się w środku samochodu. Ustalono, że kierujący pojazdem nie posiadał przy sobie wymaganych dokumentów. W toku dalszych czynności u mężczyzny znaleziono woreczek strunowy. W trakcie przeszukania mężczyzna chcąc zatrzeć ślady przestępstwa – ugryzł policjanta w palec lewej dłoni. Policjanci natychmiast obezwładnili agresywnego napastnika, który w efekcie trafił do policyjnego aresztu. Przy zatrzymanym znaleziono zwinięty papier z zawartością suszu roślinnego. Po wykonaniu czynności procesowych potwierdzono, iż zawartość ujawnionej substancji, to marihuana. Wczoraj 20-latek usłyszał zarzuty, do których przyznał się jedynie częściowo.