Na czym polega fenomen gry Multi Multi?

Z pewnością każdy wielbiciel loterii liczbowych nieraz słyszał o wygranych lub zwycięzcach Multi Multi. Otóż, jak pokazują najnowsze statystyki, jest to jedna z najbardziej lubianych w naszym kraju gier (tuż po słynnym „Totolotku”). W czym tkwi sekret popularności Multi Lotka? Poniżej przedstawiamy garść ciekawostek na ten temat.

 

Ile osób gra w loterie liczbowe w Polsce?

 

Z pewnością wielu z Was ta informacja zadziwi lub zaskoczy, ale okazuje się, że wyniki losowania multi multi, lotto, albo innych gier liczbowych są regularnie sprawdzane przez niemal połowę dorosłych mieszkańców naszego kraju! Prawie 20 milionów pełnoletnich Polaków gra w gry liczbowe. Oczywiście z różnym skutkiem, bo nie każdy przecież wygrywa. Jednak mimo wszystko wystarczy spojrzeć na ranking zwycięzców i okaże się, że z roku na rok jest coraz lepiej.

 

Multi Multi jest stosunkowo młodą grą, w porównaniu z klasycznym „Totolotkiem”. Jednak Polacy pokochali ją „od pierwszego losowania”. Czym zatem ta gra wyróżnia się spośród innych?

 

Dlaczego warto grać w Multi Lotka?

 

W przypadku Multi to sami gracze decydują o jaką stawkę zagrają. Z kolei od tej decyzji zależy cena kuponu, za który zapłacą. Żadna inna loteria nie jest tak elastyczna jak właśnie ta. Aby wziąć udział w grze typujemy od 1 do 10 liczb (również sami o tym decydujemy), a następnie maszyna losująca wybiera 20 spośród 80 kul. Za poprawne zakreślenie całej dziesiątki możemy otrzymać od 250 tysięcy złotych aż do 25 milionów złotych (jeśli wybierając stawkę „10” zaznaczymy jeszcze opcję „Plus”). Jak widać, wielkie miliony można wygrać nie tylko grając w „Totolotka”, ale także w Multi Multi. Co więcej, rachunek prawdopodobieństwa jest znacznie korzystniejszy dla graczy w przypadku Multi.

 

Komu udaje się wygrać?

 

Pierwsze miejsce w rankingu zwycięzców Multi Multi należy do pewnego gracza z Lubonia, któremu w czerwcu ubiegłego roku udało się wygrać 7,5 miliona złotych. Jednak niemal w każdym tygodniu komuś udaje się również trafić nagrody niższego stopnia, zazwyczaj o wartości kilkuset tysięcy złotych. W przypadku Multi Lotka sami decydujemy, czy uszczęśliwi nas 100 albo 500 tysięcy złotych, czy też zamierzamy celować w wielkie miliony.

 

Na co zwycięzcy przeznaczają nagrody?

 

Co ciekawe, przeprowadzono wiele badań i sondaży na temat zagospodarowania nagród trafionych w loteriach liczbowych. Jak się okazuje najchętniej pozbylibyśmy się wszelkich zobowiązań typu kredyty i pożyczki. W następnej kolejności padały takie odpowiedzi jak zakup nowego domu czy mieszkania (dla siebie albo na wynajem). Wiele osób wspominało także o wycieczkach zagranicznych. A co Wy zrobilibyście z wygraną? Jaka kwota sprawiłaby, że bylibyście usatysfakcjonowani? Taka z sześcioma zerami czy wystarczyłaby mniejsza?

Popularne

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *