21-letni kierujący motorowerem miał ponad dwa promile alkoholu

Wczoraj od 18.00 do 02.00, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Mikołowie przeprowadzili akcję skierowaną przeciwko pijanym użytkownikom dróg. Pijany mieszkaniec Łazisk GórnychPatrole drogówki wyposażone w urządzenia do badania stanu trzeźwości kierujących, można było spotkać w wielu miejscach miasta i powiatu. W akcji wzięło udział kilkunastu mundurowych, którzy skontrolowali ponad 500 kierujących, wśród których jeden był pod wpływem alkoholu. W Łaziskach Górnych na ulicy Klonowej, 21-letni kierujący motorowerem miał ponad dwa promile alkoholu w organizmie. Policjanci z mikołowskiej komendy prowadzą czynności w tej sprawie.

Pierwszy komentarz “21-letni kierujący motorowerem miał ponad dwa promile alkoholu